You are here: / Meble drewniane / Twoje biuro – pierwsze wrażenie klienta

Twoje biuro – pierwsze wrażenie klienta

Twoje biuro – pierwsze wrażenie klienta
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Siła pierwszego wrażenia została doceniona w każdym podręczniku marketingu i sztuki komunikacji. Nie da się przecenić tego, jaką reakcję wywołuje oszołomienie klienta podczas pierwszego kontaktu z towarem lub usługą. Pierwszego wrażenia nie zatrą usilne starania, czy sztuczki manipulacyjne. Zwykle to, co człowiek myśli w pierwszej chwili zostaje zakodowane głębiej niż inne późniejsze bodźce. W skład pierwszego wrażenia wchodzi nie tylko osoba, z którą rozmawiamy ale i otoczenie, jakie towarzyszy samej rozmowie. Wiadomo, iż to otoczenie właśnie odgrywa niebagatelną rolę w ocenie jakości proponowanych usług.

Biura do wynajęcia firmy REGUS posiadają najwyższy standard jakości, możliwy do osiągnięcia w tego typu usługach. Każdy lokal zawiera wszystko, co niezbędne do sprawnego funkcjonowania działalności biurowej. Co ważne, jest gotowy do przyjęcia nowego administratora natychmiast po podpisaniu umowy, bez zbędnej utraty czasu na remonty czy usuwanie usterek. Wynajmowane wnętrza rozmieszczone są jedynie w najbardziej atrakcyjnych biznesowo miejscach świata. Wiele z nich to perły architektury posiadające międzynarodową sławę, tak jak Hotel Sheraton czy Warszawskie Centrum Finansowe, które są wizytówką współczesnej Polski.

Wynajmując pomieszczenie w takiej lokalizacji, można mieć pewność, iż klient natychmiast uświadomi sobie, że osoba z którą przyszło mu współpracować reprezentuje najwyższy poziom profesjonalizmu. Natychmiast także zauważy komfort, w jakim przyjdzie mu współpracować, co jest ważne przede wszystkim tam, gdzie liczy się atmosfera rozmowy. Negocjacje czy zwykłe rozmowy dotyczące codziennych interesów przebiegają znacznie bardziej płynnie, gdy miejsce, w którym są one prowadzone odpowiada standardom nowoczesnego biznesu. W takim miejscu każdy pracuje efektywniej i daje z siebie więcej niż w przypadku, gdy robiłby tę samą czynność gdzieś na ulicy lub w ciemnym, nieklimatyzowanym pomieszczeniu.

Wyposażone we wszystkie niezbędne multimedia biura do wynajęcia firmy REGUS ułatwiają też komunikację zdalną. Najwyższej jakości łącza są w stanie sprostać wszelkim potrzebom wynikającym z niemal każdej działalności gospodarczej.

YOU MIGHT ALSO LIKE

Tagi: Szamba Betonowe Brzozów, fluorokrzemian glinu, internorm okno kf410, Fotoprzekaźnik Sick, GAP Fakturowy BMW, Fotoprzekaźnik przeciwsobny Sick, balayage kraków, kreda sisa, elwix torba, vetrex-v90-alphaline, Tynk mozaikowy Lakma